Przejdź do głównej zawartości

Ogromne zmiany we wszystkich serwisach sieci www.flesztech.pl
 Uwaga. Zmiany jakie nadchodzą od tego momentu są takie:


- Przebudowana została strona główna

Strona PORTOFOLIO (reprezentacyjna) z której dostać się można do wszystkich serwisów i usług mojego autorstwa.

https://www.flesztech.pl - ta domena (jako wizytówka) będzie przedłużana na kolejne lata

- Grupa niepubliczna ELEKTRODYNKA+ znika

Została ona uruchomiona jedynie testowo na kilka dni, miała ostatecznie potwierdzić czy jest jeszcze jakakolwiek społeczność, którą cokolwiek interesuje, niestety potwierdziły się moje obawy że takiej nie ma i nawet stałe osoby nic nie interesowało, prócz jednej lub dwóch osób, nie ma z nikim już dosłownie o niczym rozmawiać. W związku z tym została usunięta ta tymczasowa grupa, a osoby które chcą ze mną porozmawiać zapraszam na messenger lub na publiczną grupę.

- Koniec wszelkiego wspierania

jakiś czas temu uruchomiona była opcja wspieranie, niestety na tym wspieraniu zarobiłem około 15 zł z czego stratny byłem 100 zł dlatego nie ma i nie będzie już nigdy takiej opcji również przez paypall

- Koniec działów elitarnych

Wszystkie grupki niepubliczne, prywatne, dla elity itp. znikają, przedpremierowe czy bonusowe (kodowane) treści czy informacje o zmianach i przygotowaniach (zza kulis) nie będą już nigdzie publikowane, nie będzie też możliwości luźnej rozmowy ze mną, wszyscy użytkownicy są na takim samym poziomie i tym samym momencie informowani. Nie będzie też czarnych ani białych list, lepszych czy gorszych osób, będą po prostu normalni i nienormalni, nienormalnych się pozbywamy bez litości 😌

- Zmiany w moderacji

Przez te lata istnienia forów, czatów i grup, było wiele kontrowersji z tym związanych, wiele razy dawni moderatorzy przeprowadzali akcje oczerniania mnie za to że tracili te stanowiska, ich działalność też nie zawsze była pozytywnie odbierana przez innych użytkowników, wzbudzała wiele kontrowersji, ludzie się na mnie obrażali za to że ktoś został moderatorem a ktoś inny nie. Sporo było też nacisków, podlizywań i różnych sztucznych akcji najeżdżania jednych na drugich (walki o stołki, propozycje korupcyjne) tylko po to by przymilać się i zdobyć to stanowisko. Dlatego myślę że jeśli nikt nim nie będzie od teraz na zawsze, to nie będzie żadnych żali, rozczarowań i różnych dziwnych akcji, wszyscy użytkownicy będą na tym samym poziomie i nawet podlizywanie się, bycie aktywniejszym niż inni czy chęć zapłacenia mi, niczego nie zmieni, nie będzie równych i równiejszych, może być jedynie zwykły użytkownik bądź ekspert w grupie. Nigdy żaden moderator, będąc nawet administratorem nie poprowadził grupy lepiej ode mnie, a było jeszcze gorzej za rządów innych osób, dlatego nie będzie już nigdy żadnej moderacji oraz żadnych nacisków kto ma nim być a kto nie, oprócz mnie nikt więcej nie będzie decydował o kształcie grupy i regulaminów, głównego admina i "ojca" wszystkich serwisów, który wie najlepiej jak wszystko poprowadzić, bo za moimi decyzjami stoją kompetentne osoby z reala, więc doskonale wiem co mam robić i jak postępować w każdej sytuacji.

- Moderacją może być każdy?

Grupa ELEKTRODYNKA nie potrzebuje już moderatorów, facebook wprowadził automatyczny system moderacji poprzez zgłoszenia od użytkowników postów kontrowersyjnych, które automatycznie wylatują do zatwierdzenia przeze mnie. Jeśli nie odpowiada wam jakiś post, po prostu masowo go zgłaszajcie a z automatu wyleci z grupy do poczekalni, a ode mnie będzie zależało czy go zatwierdzić czy ostatecznie wyrzucić na zawsze.

- Grupa ELEKTRODYNKA GŁÓWNA będzie istniała dalej z pewnymi usprawnieniami

Obecna grupa elektrodynka to już nie ta sama grupa co kiedyś, mnóstwo osób, które kiedyś były aktywne dziś nie są w ogóle aktywne, lub są przestraszone i zrażone do mnie przez różne akcje oczerniania mnie. Ale gdyby nie ja i moje wpisy ta grupa nie miała by żadnej aktywności, nie wiem też czy w ogóle kogoś z obecnych te moje posty w ogóle interesują, brak jakiejkolwiek reakcji a co tu mówić o komentowaniu i rozwijaniu kreatywnych dyskusji (bo od tego przecież jest grupa co nie?), dlatego trzeba w końcu przyznać że ta grupa umarła dawno temu i dziś służy raczej jako taka tablica ogłoszeń i informacji, jedyna nadzieja to pozyskanie nowych osób dlatego od teraz będzie inaczej nie będzie już tak regularnych postów, będą co jakiś czas i będzie poszerzona nieco tematyka aby to trafiało gdzieś dalej na facebook. Zastrzegam sobie też że będę odpowiadał i pomagał tylko wybranym osobom lub na niektóre tylko posty. Nie jest moim obowiązkiem nikomu we wszystkim pomagać szczególnie że nie mam z tego nic a jeszcze pretensje. Mogą pojawiać się na grupie tematy z całkiem innych nowych kategorii, ale głównie chodzi o ciekawą wiedzę, np. coś z budownictwa, motoryzacji, ciekawych książek, czy filmów dokumentalnych, ogólnie tematyka grupy będzie znacznie poszerzona ale też wróci do pierwotnej tematyki czyli komputerów oraz informatyki.

- Czat discord wraca

Nowy link do zaproszenia: https://discord.com/invite/qeSeYFKwDA

Ale z wyłączeniem treści kontrowersyjnych, dostępne będą pokoje z komendami botów, ogólny, informacyjne i techniczne oraz na luzie. Działy kontrowersyjne zostają usunięte ze względu na problemy prawne (oraz konfidentów). Także i tutaj nie będzie już żadnej moderacji, gdyż od dawna moderacją są tam boty, które doskonale sobie radzą.

- Ostrzejsze kary za łamanie regulaminu

Nie ma i nie będzie litości za łamanie regulaminów zwłaszcza dla nowych użytkowników, różnych spamiarzy. Przypominam, że główna grupa jest dostępna dla każdego, pisać mogą na niej użytkownicy nawet z poza grupy, a także jako "anonimowi autorzy" posty pojawiają się od razu bez zatwierdzania dlatego regulamin tym bardziej będzie ostrzejszy przeciwko różnym nadużyciom (uczciwe osoby nie mają się czego bać, nadal będzie to elektrodynka czyli alternatywa nerdów z elektrody). Dyskusje na grupie oraz czacie i forum będą możliwe wyłącznie pod warunkiem przestrzegania regulaminu: https://flesztech.blogspot.com/regulamin

- Forum www.ELEKTRODYNKA.pl nadal będzie istniało

Nadal można tam pisać nie rejestrując się, także anonimowo. Jeśli ktoś wstydzi się pisać na facebooku może pisać tam, nie musi zakładać konta nawet.

- Oficjalnie kanał PaCZaJ TV na youtube zostaje zawieszony

Nie będzie już nowych filmów (produkcji) informatyczno-elektronicznych, jest to nieopłacalne i nie ma dla kogo nagrywać, zerowy zasięg, hańbą jest też posiadać plakietkę patostrimera w postaci ostrzeżenia o naruszeniu wytycznych społeczności, które jest bezterminowo na zawsze. Nie będę uczestniczył dalej w tym ich "śmietniku'. Możliwe że pojawią się inne filmy, np. przyrodnicze, albo jakieś krótkie filmiki ale to tyle (na wielkie produkcje nie ma już co liczyć, na pewno nie na youtube, który zmienił się nie do poznania od 2014 roku gdy to na niego wchodziłem, teraz cały nakład prac pójdzie na rozbudowę telewizji vk.com/tvpaczaj). Playlisty Kanału paczaj tv na youtube nadal będą prowadzone i rozbudowywane.

- Wszelka współpraca przy współtworzeniu jakichkolwiek projektów i treści nie będzie już możliwa

Nie ma już możliwości żadnej współpracy ze mną przy tworzeniu projektów, audycji, transmisji czy filmów, a takie prośby będą ignorowane.

- Grupa "ZOBACZ: Zwykłe i Niezwykłe" zostaje oddzielona od naszych serwisów.

Będzie autonomicznym serwisem prowadzonym przez inne osoby (oddana w inne ręce lecz spod konta "FLESZTECH" - konto FLESZTECH może mieć kilku autorów)

Co jeszcze?

- Portal https://www.flesztech.blogspot.com będzie rozwijany

Będzie poszerzona tematyka, więcej treści, w tym multimedialnej, sporo innych nadchodzących zmian, ogólnie w ten portal będzie szedł największy nakład prac i finansów.

- Nowa serwerownia posłuży jako internetowa telewizja

Profil na https://vk.com/tvpaczaj będzie rozwijany jeszcze bardziej. Wkrótce, bo już od połowy września pojawią się regularne audycje na żywo. TV PaCZaJ z nową ramówką i nowymi treściami, będzie nadawany z nowo wyremontowanej serwerowni z ogromną bazą danych treści audio-wideo, a więc będzie co oglądać, mnóstwo filmów dokumentalnych jeszcze nie emitowanych, pełno świetnej muzyki a także filmów, seriali, animacji. Kanał całkowicie niekomercyjny, zero reklam. Audycje będzie można przewijać do tyłu.

Telewizja ta ma być główną misją czyli "WIEDZA I ROZRYWKA" - w pełni znaczenia tych słów.

Aktualnie dostępne serwisy znajdziesz zawsze na stronie www.flesztech.pl

Przypominam że teraz najbardziej aktywnym serwisem będzie:

portal https://flesztech.blogspot.com

oraz

telewizja https://vk.com/tvpaczaj